Sağlıklı Bir Yaşam Alanı Oluşturmak İçin focuspest.com.tr Osmaniye İlaçlama Firması

ENDÜSTRİYEL ÇÖZÜMLER

Uçan Haşereler ile Mücadele

 

 

 

 

 

 

 

Sivrisineklerin ve tatarcıkların ne kadar sinir bozucu ve acı verici olabildiklerini herkes bilir. Kaç tane sineklik yaparsanız yapın her nasılsa, size her zaman kötü, kaşıntılı bir ya da birkaç ısırık sunmak için bu sinekliğin içerisinde geçmeyi başaranlar var gibi görünüyor.

İşte bu kötü küçük böcekler hakkında bilmek isteyebileceğiniz bazı gerçekler:

Yumurtadan yetişkinliğe sadece altı ila on gün içinde gelişebilirler.
Larvalarının beslendiği ve geliştiği durgun sulara yakın bulunurlar.
Koyu renkler dikkatlerini çeker.
Sivrisinekler normalde şafak vakti veya alacakaranlıkta sizi ısırır – aksi halde şanssızsanız, ikisinde de. İşte bu zamanlarda iç saatleri onlara beslenme zamanı geldiğini söyler.

Küçük sinek problemi kontrolsüz bırakılırsa, ciddi bir sinek istilasına dönüşme potansiyeline sahiptir. Bazı sinek türleri sadece 7 gün içinde yumurtadan ergin duruma geçebiliyor. Bir sinek istilasının işaretlerini belirlemenin basit yolları vardır ve sinek kontrolü ihtiyacını azaltır. Caydırıcı önlemler ve proaktif bir yaklaşım ile pahalı uygulamaları önleyebilirsiniz.

Arılar sıcak yaz aylarında en aktiftir. İngiltere'de, Yaban Arısı ve Avrupa Eşek Arısı en sıkıntı ve acı veren sokmalara neden olur. Özel sarı ve siyah vücuduyla dahi olsa eşek arıları hala karıştırılabilirler. İnsanları ısırabilirler ve sokabilirler.

 

 Bize ücretsiz olarak ulaşın ve problemi çözelim.